Ano Šéfe Zdeněk Pohlreich

Související: Zdeněk Pohlreich
Co dělá Zdeněk Pohlreich na labutích a v kroji?

21.01.2017 - Tak tohle bude zase jízda, labutě, kroje, pravé moravské hody, tuny hrozného jídla a majitel, který se nedá říci. To čeká Zdeňka Pohlreicha(59) v Pasohlávkách na Moravě ...

Jak si vedli zastavárníci v hospodě? Zdeněk Pohlreich nevěřil vlastním očím

17.01.2017 - Tentokrát se rozjel Zdeněk Pohlreich do Chomutova, kde navštívil restauraci v americkém stylu a nestačil valit bulvy...

V Ano, šéfe se Zdeněk Pohlreich obával o zdraví

11.02.2016 - Zdeněk Pohlreich se ocitl ve wellnes centru v Hnáčově, kde byl nabídkou jídel upřímně zděšen. Tolik omastku v místě, kde se lidé mají pozdravit a cítit se dobře!

Brrr, to je nechutné! Šéf musel plivat jídlo

10.02.2016 - V každém díle musí Zdeněk Pohlreich ochutnávat místní kuchyni. Tentokrát se mu ale zkřiví tvář tak moc, že musí jídlo okamžitě vyplivnout. Vše je totiž naprosto nechutné a utopené v oleji!

V Ano, šéfe! se tentokrát ukázala horší restaurace než brněnská Bohéma!

02.10.2015 - Zdeněk Pohlreich se tentokrát vypravil do pražské restaurace Sametová a šlo pěkně do tuhého. Situace zde byla snad ještě horší než v díle s legendární brněnskou Bohémou!

Kluk s řetízkem v hrníčku již dnes večer na Primě! Víme, kdo to je a ze srdce mu děkujeme!

10.09.2015 - Asi žádný díl pořadu Ano, šéfa nebyl tak očekávaný jako ten dnešní. Právě dnes se totiž představí kluk, co dal řetízek do jiného hrníčku!

Dal jsem to do jiného hrníčku! Doposud neznámý kuchařský učeň z Ano, šéfe je hitem internetu!

07.09.2015 - Pořad Ano, šéfa vysílá nové díly a již nyní je jasné, že třetí díl nejnovější série bude asi dobrá komedie.

1

Celkem záznamů: 7, stránek: 1

TOPlist