Čeká nás Pulp Star Trek od Quentina Tarantina?

05.12.2017

Slavný režisér se dost možná odvážně vydá tam, kam se předtím nikdy nevydal. Server Deadline tvrdí, že Quentin Tarantino (54) má dát poprvé v kariéře vale vlastním originálním námětům a místo toho zkusí obohatit zavedenou filmovou sérii, kterou bude právě Star Trek.

Quentin Tarantino
Zdroj: Reprofoto

Podle zdrojů předal Tarantino studiu Paramount (ti na kapitána Kirka a spol. vlastní práva) námět na scénář a všichni z něj jsou úplně vedle. Dokonce už o všem stihl mluvit i s J. J. Abramsem (51), režisérem prvních dvou Star Treků a producentem celé ságy, který dal projektu údajně také zelenou.

Jenže i kdyby se Tarantino Paramountu upsal a nový Star Trek měl natáčet, nebude to hned. Momentálně vrcholí přípravy na jeho dosud nepojmenovaný nový film, který se bude odehrávat v Americe 60. let s vražedným řáděním Charlese Mansona na pozadí. Že půjde o trhák potvrzuje i fakt, že je hlavní mužská role spojována s někým z trojice Leonardo DiCaprio (43), Tom Cruise (55) a Brad Pitt (53).

Tarantino v minulosti několikrát řekl, že plánuje režírovat celkem 10 celovečeráků a pak dá Hollywoodu sbohem. Pokud tuhle „hrozbu“ hodlá splnit, loučil by se s režisérským křeslem právě Star Trekem.

Čas tedy ukáže, jestli píšeme jen o výživné spekulaci, nebo se skutečně něco chystá.

Autor: Jan Kukrál

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Quentin Tarantino

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
sci-fi, Hollywood, slavní režiséři, Quentin Tarantino filmy, Quentin Tarantino nové filmy, Star Trek, Star Trek Quentin Tarantino
TOPlist