Carré Otis - sexy fotogalerie

01.06.2010

Stručný životopis a nahé fotky americké topmodelky a herečky Carré Otis.

Carré se narodila v roce 1968 v San Franciscu, v Kalifornii. Svou modelingovou kariéru odstartovala v šestnácti letech. V roce 1986 se objevila na titulní straně časopisu Elle. V dalších letech se také objevila v časopisech, např. Vogue, Harper's Bazaar, Cosmopolitan nebo Allure.

Objevila se v reklamách na Guess jeans nebo Calvin Klein jeans, v roce 1996 nafotila kalendář pro Pirelli. V letech 1990 a 2000 nafotila žhavé snímky pro časopis Playboy.

Její filmová kariéra není nějak rozsáhlá, zahrála si ve filmech Smyslná orchidej (1989), Pokušení zabít (1996) nebo Návrat do pekla (2001).

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Carré Otis

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, nahé modelky, nahé fotky, zahraniční modelky, fotky celebrit, celebrity foto, Nahé celebrity, nahé herečky, sexy fotky, americké celebrity, zahraniční herečky, celebrity photo, Carré Otis fotky, Carré Otis nude, Carré Otis nahé fotky, Carré Otis pics, Carré Otis bio, Carré Otis sexy pics, Carré Otis sexy fotky, Carré Otis nude pics, Carré Otis topless, Carré Otis fotky nahoře bez, Carré Otis nude gallery, Carré Otis sexy fotogalerie
TOPlist