Bývalý manžel Táni Vilhelmové do toho praštil. Pavel Čechák si vzal herečku Bereniku Kohoutovou

02.05.2016

Jednačtyřicetiletý režisér Pavel Čechák se podruhé oženil. První svatbu měl s herečkou Táňou Vilhelmovou (37), nyní si vzal o šestnáct let mladší herečku Bereniku Kohoutovou. Ta je dcera spisovatelky Ireny Obermannové (54) , která se proslavila vztahem s prezidentem Havlem.

Berenika Kohoutová
Zdroj: Facebook

Partneři spolu chodili od roku 2011, krátce poté, co se Čechák rozvedl s Táňou, která mu utekla k herci Vojtěchu Dykovi. Mezitím si dali rok pauzu, ale poté se opět vrátili k sobě.

Se svatební fotkou se pochlubila Berenika na Instagramu. Děti prý pár také plánuje, ale ne v nejbližší době, herečka je prý velmi pracovně vytížená.

Třetí dítě si pořídila i herečka Táňa Vilhelmová, která porodila Vojtěchu Dykovi syna Aloise. Svatbu tento pár prý neplánuje. 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Berenika Kohoutová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české herečky, čeští režiséři, české celebrity svatby, Berenika Kohoutová foto, Berenika Kohoutová role, Pavel Čechák svatba, Pavel Čechák fotografie, Pavel Čechák fotky, Pavel Čechák druhá svatba, Pavel Čechák Berenika Kohoutová, Berenika Kohoutová svatba, Berenika Kohoutová novinky, Berenika Kohoutová vdaná, Berenika Kohoutová kariéra, Berenika Kohoutová život, Berenika Kohoutová vztah, české herečky svatby
TOPlist