Bryce Dallas Howard si zahraje hlavní roli ve filmu Jurský park 4!

28.09.2013

Půvabná zrzka, známá z filmů Vesnice, Manderlay nebo Černobílý svět, se na plátně utká s oživlými dinosaury! Diváci by mohli Bryce Dallas Howard vidět ve společnosti obřích plazů ve filmu Jurský park 4 někdy v červnu roku 2015.

Bryce Dallas Howard
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org


Bryce Dallas Howard (32), která je dcerou oscarového režiséra Rona Howarda, se u filmu chytla (zřejmě díky otci) už jako malá holka. Jednou z prvních rolí dostala v dramatu Apollo 13, ale definitivně slavnou se stala až díky mysterióznímu thrilleru Vesnice.

Herečka si pak zahrála ve filmu Manderlay Larse von Triera, ve fantasy Spider Man 3 nebo ve sci-fi Terminator Salvation. Mihla se také ve třetím díle ságy Twilight: Zatmění a naposledy slavila úspěch jako panovačná panička v tragikomedii Černobílý svět.

Čtěte také


Děj snímku Jurský park 4, který bude režírovat Colin Trevorrow, zatím není znám. Společnost Universal má sice již scénář "čtyřky" připravený a tvrdí, že natáčení je na spadnutí, ale stále ještě hledá představitele hlavní mužské role. 

Steven Spielberg, který režíroval jedničku Jurský park z roku 1993 a pokračování Ztracený svět z roku 1997, si vzal na starost produkci snímku. Jen doufejme, že půjde o kvalitativní posun oproti slabé a takřka béčkové "trojce" z roku 2001!

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Bryce Dallas Howard

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, Bryce Dallas Howard foto, Bryce Dallas Howard fotky, Bryce Dallas Howard sexy, Bryce Dallas Howard zrzka, Bryce Dallas Howard natáčení filmu, Bryce Dallas Howard nabídka, Bryce Dallas Howard film, Bryce Dallas Howard role ve filmu, Bryce Dallas Howard Jurský park 4
TOPlist