Brněnský Ples v opeře byl plný krásy i charisma!

19.01.2014

Na takovou akci je samozřejmě nejdůležitější, vybrat ten vhodný outfit. Pro pány to není nic těžkého, elegantní smoking je prostě jistota. Ovšem dámy mají, co se týče večerních šatů, velmi rozmanitý výběr. Taková Eliška Bučková přišla v róbě, kterou si sama navrhla. A rozhodně se jí to vyplatilo.

Eliška Bučková
Zdroj: ESThÉ DENT

Misskám to jednoduše v Mahenově divadle slušelo nejvíce. Kromě Elišky Bučkové zazářila také Miss Earth Tereza Fajksová a Miss ČSFR 1993 Silvia Lakatošová se pochlubila těhotenským bříškem. Nechyběla zde ani Jana Doleželová, která se pochlubila šperky v hodnotě 700 tisíc korun. Po nepovedeném vztahu s miliardářem Janečkem tak možná úplně nezáří štěstím, ovšem v divadle zářila více než dost.

Gabriela Partyšová
Zdroj: David Novotný

Moderátorka Gábina Partyšová nemůže na takové akci chybět a pokaždé sází na svou přirozenou krásu. Taková Dominika Mesarošová nebo Nela Slováková z Hotelu Paradise mají na přirozenost trochu jiný pohled. Teda co se jejich dekoltů týče, tak určitě. Svým zevnějškem se na sebe snažily upoutat pozornost natolik, až to trochu přehnaly. Zárukou té nejvyšší společenské úrovně byla přítomnost herců Jana Třísky a Christophera Lamberta.

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Jan Tříska, Lucie Smatanová, Eliška Bučková, Silvia Lakatošová, Gabriela Partyšová, Dominika Mesarošová, Tereza Fajksová, Jana Doleželová, Christopher Lambert, Nela Slováková

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, herečky, krásky, Zahraniční celebrity, České celebrity, ples, šaty, herci, divadlo, brno, Ples v Opeře, jana doleželová, tereza fajksová, brněnský ples v opeře, ples v opeře brno, mahenovo divadlo, róby, večerní šaty, christopher lambert, jan tříska, eliška bučková, dominika mesarošová, nela slováková, gabriela partyšová, lucie smatanová, silvia lakatošová
TOPlist