Britskému krasavci herci Judovi Law se narodilo páté dítě! A s jeho maminkou opět nežije

18.03.2015

Herec Jude Law (42) je nejen v Británii vyhlášeným sukničkářem. Jeho aféry jsou nepočitatelné, zachovat věrnost neumí, ale stále plodí. Narodilo se mu již páté dítě! Bohužel ani tomuto dítěti nedopřeje Jud  luxus úplné rodiny.

Jude Law
Zdroj: MFF Karlovy Vary

Tentokrát se Judovi narodila dcera, jejíž jméno ještě nebylo odtajněno. Život dala dítěti modelka a zpěvaka Catherine Harding, alias Cat Cavelli, se kterou Jud krátce randil právě před devíti měsíci. Opustil je ještě před tím, než zjistila, že je v jiném stavu.

Jud tvrdí, že je nadšen a zcela jistě bude platit milé Catherine tučné alimenty, stejně jako na předchozí děti. Platí již na tři děti, které má s herečkou Sadie Frost a na jedno dítě s modelkou Samanthou Burke. Žít s ním zřejmě není žádný med, věrný být zkrátka nedokáže. Je výčet jeho dětí konečný, nebo si pořídí ještě další potomky?  

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Jude Law

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
britské celebrity, britští herci, jude law herec, slavní herci, Jude Law ženy, Velká Británie bulvár, bulvární drby, britský bulvár, Jude Law dítě, Jude Law děti, Jude Law páté dítě, Jude Law partnerky, Jude Law potomci, Jude Law role, Jude Law manželství, Jude Law Catherine Harding, Catherine Harding dítě, Catherine Harding těhotenství, Sadie Frost manželství, těhotené celebrity, Jude Law holčička
TOPlist