Britská královna je na Facebooku! Dáte si ji do přátel?

09.11.2010

Buckinghamský palác oznámil, že královská rodina spustí vlastní facebookovou stránku nazvanou Britská monarchie. Sociální síť Facebook tak získala skutečnou celebritu mezi uživateli - samotnou britskou královnu.


Foto: youtube.com

Britská panovnice Alžběta II. (84) však nebude klasický uživatel jako každý. Nebude tedy možné požádat královnu o přátelství. A i kdyby, tak si vás tahle dáma stejně do přátel nedá!

Sociální síť Facebook, který má ve světě více než 500 miliony uživatelů, vytvořila pro královninu oficiální stránku speciální aplikace. Budou na ní královské zprávy, videa a projevy včetně aktualizovaných aktivit královny a dalších členů královské rodiny. Běžní uživatelé se budou moci zaregistrovat pouze jako fanoušci královny, popř. psát královně "na zeď" vzkazy.Královna prý plány na svou novou facebookovou stránku osobně schválila. Facebook je totiž poslední baštou sociálních médií, kterou královská rodina ještě nevyužila. A vzhledem k tomu, že královna chce být in i ve 21. století, tak je na Facebooku!

Co se týče moderních technologií a britské královské rodiny, je třeba říct, že britská královna již teď využívá Flickr k umisťování fotografií. Od roku 2007 existuje také "královský účet" na YouTube a od roku 2009 na síti Twitter. Alžběta II. však má na umisťování fotek jistě nějaké pomocníky. Těžko si představit, jak v noci sedí u počítače a šmíruje fotky svých přátel!

Interpreti:
Queen

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, britské celebrity, Facebook, Facebook.com, youtube com, twitter, Alžběta II, britská královna, facebook královna, britská panovnice, anglická královna, královská rodina, britská královská rodina, Alžběta II. foto, Alžběta II. photo, Alžběta II. facebook, Alžběta II. video, Elizabeth II, aristokraté
TOPlist