Britney Spears už zase nedbá na svůj vzhled!

22.04.2010

Roztrhané tričko a rozepnutý poklopec - to je tedy vizitka! Americká popová princezna Britney Spears (30) má asi občas výpadky vědomí, protože jinak si nelze vysvětlit, proč chodí na veřejnosti jako největší humusačka!Britney má za sebou několik lapsů, při nichž buď ukázala svá intimní místa při vystupování z auta nebo neoholené podpaždí. Tentokrát nás "zaujala" zase jinak. Fotografové ji zachytili s mastnými vlasy a rozmazaným make-upem, což je vcelku běžná věc. Když se však podívali blíže, všimli si, že má také roztrhané tričko v podpaždí a rozepnutý poklopec!

Britney Speras - videoklipy zde!Paradoxem je, že Britney na svých koncertech ze sebe dělá krásnou umělohmotnou panenku, která snad ani nechodí na záchod. O to větší překvapení je, když vyleze ze svého brlohu a vypadá jako žena, jež jde žádat na úřad práce o sociální podporu. Ale vždyť i lidé na sociálce mohou vypadat elegantně.

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Britney Spears

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, nude celebrity, Nahé celebrity, Britney Spears nude, zahraniční zpěvačky, Britney Spears nahé fotky, Britney Spears nude pictures, Britney Spears nahé fotky zdarma, Britney Spears pussy, Britney Spears free pictures, Britney Spears free foto, vzhled, roztrhané tričko, rozepnutý poklopec, nedbalý vzhled
TOPlist