Britney Spears se dočkala velkého uznání. Las Vegas bude slavit její svátek!

27.10.2014

Město světel, hazardu a především zábavy se rozhodlo prohlásit známou zpěvačku za čestnou občanku. A datum 5. listopadu bude patřit jenom jí. V ten den si Britney převezme symbolický klíč od Las Vegas a od té doby bude město toto datum slavit jako svátek Britney Spears.

Britney Spears
Zdroj: Instagram

Britney Spears (32) je z této události samozřejmě velmi nadšená a ihned se začala chlubit na svých profilech. "Den Britney v Las Vegas 5. listopadu! Jaká čest! Nemůžu se dočkat, až to spolu s vámi oslavím ve Vegas!". Dopředu je jasné, že to bude opravdu velká akce. Ono, v Las Vegas to snad ani jinak udělat nejde.

Zpěvačka, která si prošla ve své pěvecké kariéře i osobním životě různými patáliemi, ale také obdobími plnými slávy a úspěchu, podepsala v minulém roce smlouvu na koncertování právě v Las Vegas. Její show, která odstartovala toto léto, tak určitě také napomohla tomu, že se město zábavy rozhodlo učinit tento slavnostní krok.

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Britney Spears

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, americké zpěvačky, Las Vegas, britney spears, svátek britney, britney spears las vegas, britney spears svátek, svátek britney spears
TOPlist