Britney Spears: Bodyguard o ní tvrdí, že se nikdy nemyje!

22.07.2011

Britney Spears (29) je podle svého bývalého tělesného strážce s hygienou trochu na štíru! Zpěvačka čelí již delší dobu obvinění, že bodyguarda sexuálně obtěžovala. Teď se k tomu přidalo podezření, že si příliš nerozumí s teplou vodou, mýdlem a ručníkem!


Britney Spears je nahoře huj, dole fuj!
Foto: Peetah2, wikipedia.org

Britney Spears (29), která Fernanda Florese zaměstnávala od února do července 2010, mu má zaplatit za výlohy v částce zhruba 170 miliónů korun, které utratil, aby se vyrovnal s psychickými problémy, jež mu způsobilo "sexuální obtěžování"!

Podle bodyguarda se prý vše seběhlo takhle - americká popová diva se nahnula k němu přes stůl a vypadlo jí pravé prso. Pak schválně upustila zapalovač a sehnula se pro něj tak, aby Fernando Flores "všechno" viděl! A z toho má psychické problémy, trpí úzkostí a depresemi! A my se ptáme: Je tenhle muž zcela normální?

Čtěte také


Její bývalý osobní strážce teď začal o zpěvačce rozhlašovat pikantní věci z jejího soukromí, čímž ji chce definitivně znemožnit. Podle něj je prý sprcha pro zpěvačku cizí slovo. Britney se údajně celé dny nekoupala, ani nijak neupravovala a prý ani neví, co je deodorant. Kupodivu to s ní vydržel půl roku ...

Pravdou je, že Britney Spears byla již několikrát zachycena paparazzi fotografy buď neučesaná (v lepším případě), nebo bez podprsenky či kalhotek (v horším případě) anebo s neoholeným podpaždím (v tom nejhorším případě). Nikdo k ní ale nikdy nečichal, aby zjistil, zda voní či páchne ... To bude muset zjistit soud! :-)

Fandím
22 fanoušků
Nesnáším
5 antifanoušků
Celebrity:
Britney Spears

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, Zahraniční celebrity, Britney Spears fotky, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, americké popové zpěvačky, Britney Spears sexy, Britney Spears photos, Britney Spears sex, Britney Spears sexuální obtěžování, Britney Spears tělesný strážce, tělesní strážci, Britney Spears obvinění, Britney Spears hygiena
TOPlist