Brad Pitt a Angelina Jolie: Na Vánoce bez dárků!

26.12.2010

Hollywoodský pár Angelina Jolie a Brad Pitt nenašel letos pod stromečkem ani jeden dárek! Radost měli jen jejich děti!Angelina a Brad si totiž k Vánocům vzájemně nikdy nedávají žádné dárky a nakupují jen pro svých šest dětí. Za ušetřené peníze prý raději vyrazí někam na exotickou dovolenou. A vzhledem k astronomickým honorářům obou herců by tyhle „ušetřené peníze“ bohatě vystačily i na luxusní dovolenou na Marsu!

Letos se Angelina a Brad ale spokojily s tím, že celá rodina stráví Vánoce v africké Namibii, kde se před čtyřmi lety narodila jejich dcera Shiloh. Angelina Jolie a Brad Pitt totiž dodržují takovou tradici, že tráví Vánoce vždy jeden rok doma v USA a další rok někde v zahraničí. V Namibii se hollywoodské rodince určitě bude líbit, protože je tady teplo a relativní klid od paparazziů. Angelina Jolie se tak bude moct soustředit i na přípravy druhého dílu akčního trháku Salt, který by se měl začít natáčet už v příštím roce.


Angelina Jolie a Brad Pitt na premiéře filmu Salt.

Fandím
37 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Angelina Jolie, Brad Pitt

Kategorie:


Tagy:
herečky, americké herečky, Angelina Jolie foto, Angelina Jolie fotky, Angelina Jolie focení, Angelina Jolie video, herci, Angelina Jolie nude, Brad Pitt foto, američtí herci, Angelina Jolie photos, Brad Pitt fotky, angelina jolie fotogalerie, angelina jolie vánoce, angelina jolie afrika, angelina jolie děti, angelina jolie brad pitt, angelina jolie bred pitt vánoce, jolie fotky, nagelina jolie afrika, Angelina
TOPlist