Boris Carloff a Ghetto Priest společně vystoupí na Rock For People!

27.06.2013

Držitel hudebních cen Anděl a Apollo za rok 2012 vystoupí již v úterý 2. července v rámci populární hudební přehlídky! Pro letošní léto naplánoval Boris Carloff jen několik málo vystoupení, ale opravdu mimořádná podívaná se chystá právě na festivalu Rock for People, kde se s ním na jednom pódiu objeví host Ghetto Priest.

boris
Foto: Championship

Boris Carloff způsobil svou debutovou deskou The Escapist příjemný kolaps na domácí scéně. V jedné ze skladeb, konkrétně My Lonely Room, přispěl svými vokály Ghetto Priest, který je známý především jako bývalý člen kultovních Massive Attack či Asian Dub Foundation.

Čtěte také

Oba pánové se potkali právě během Priestova působení v Asian Dub Foundation. Boris Carloff pro něj také vytvořil remix písně a v současné době spolupracuje i na jeho debutovém sólovém albu.

Na Rock For People půjde o jediné společné vystoupení této dvojice. Snad není třeba dodávat, že půjde rozhodně o výjimečný zážitek doladěný k dokonalosti, v němž nebudou chybět propracované projekce a světla. 

boris
Foto: Championship

Boris Carloff už teď finišuje další videoklip, tentokrát k písni I Have Got One Soul. Režie se ujali Martin Živocký, Matěj Chlupáček (autor celovečerního filmu Bez doteku), a Michal Samir

Mimochodem, Michal Samir vystudoval na prestižní režijní a herecké škole v Londýně a momentálně chystá svůj první celovečerní film, který bude natočený na jediný záběr. O animace se opět postaral, stejně jako v Andělem oceněném klipu Falling, Martin Živocký.

Celebrity:
Boris Carloff

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, zpěváci, čeští zpěváci, Boris Karloff foto, Boris Karloff fotky, Boris Karloff hudba, Boris Karloff album, Boris Karloff deska, Boris Karloff The Escapist, Boris Karloff video, Rock for People 2013, Boris Karloff Ghetto Priest, Boris Karloff koncert, Boris Karloff hudební festival, Boris Karloff Rock for People
TOPlist