Bomba: Kevin Costner přijede zazpívat na Českou Miss 2012!

20.09.2011

Michaela Maláčová (40) boduje - jako exkluzivního hosta ulovila hvězdu první velikosti! Režisér, herec a držitel Oscara za film Tanec s vlky Kevin Costner (56) zavítá na Českou Miss 2012!


Kevin Costner
Zdroj: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)


Ředitelka České Miss Michaela Maláčová (40) dokázala, že její soutěž krásy není žádná provinční záležitost. Šikovné podnikatelce se podařil vskutku husarský kousek - nalákala do České republiky hollywoodskou hvězdu a oscarového režiséra, což se nepodařilo ani organizátorům karlovarského filmového festivalu.

Kevin Costner jako zpěvák!

 

Čestným předsedou poroty bude totiž všem známý Kevin Costner (56). Podle ředitelky soutěže krásy je její agentura ve stádiu, kdy "dolaďuje" s agentem hollywoodské star detaily a doufá, že vše dobře dopadne.


Čtěte také


Slavný herec, který se proslavil filmy Neúplatní, Tanec s vlky nebo JFK, by se měl do programu finále České Miss 2012 aktivně zapojit nejen jako porotce, ale i překvapí diváky i živý zpěvem. Kevin Costner je totiž také úspěšným zpěvákem a působí ve vlastní country-rockové kapele Kevin Costner and Modern West.

Fandím
4 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Michaela Maláčová, Kevin Costner

Filmy:
Česká miss

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, ceske modelky, Zahraniční celebrity, České celebrity, zpěváci, americké celebrity, herci, zahraniční zpěváci, zahraniční herci, Kevin Costner foto, američtí herci, američtí zpěváci, soutěž krásy, Kevin Costner fotky, Kevin Costner filmy, Michaela Maláčová česká miss, oscaroví herci, Kevin Costner film, Kevin Costner Oscar, Kevin Costner Česká Miss, Kevin Costner zpěv, Kevin Costner Česká republika, Kevin Costner ČR, Michaela Maláčová, Michaela Maláčová triumf, Česká Miss 2012
TOPlist