Bojová scéna v Infinity War bude obsahovat až 40 hrdinů najednou

17.01.2018

To, že budou příští Avengers s podtitulem Infinity War tím největším projektem, který studio Marvel kdy dělalo, tuší asi každý. Ale až Anthony Mackie (39), který v těchto filmech hraje superhrdinu Falcona, dodal fanouškům přesnou představu, jak MOC VELKÁ Infinity War ve skutečnosti bude.

Nedávno se totiž spolu s Chrisem Evansem (36) a Sebastianem Stanem (35) objevil na akci Ace Comic Con, kde se mimo jiné zmínil o bojových scénách, kterých budou příští Avengers nabízet hned několik.

 „Jednou, během natáčení té scény, kde všichni běžíme do boje… Je to i v traileru, víte, kterou scénu myslím. No tak během té scény je na place asi čtyřicet superhrdinů,“ prozradil k natáčení Mackie.

„To natáčení bylo vážně zábava,“ reagoval na Mackieho poznámky Evans, „přesně vím, o kterém dni mluvíš. Bylo to… No, uvidíte. Byl to zkrátka skvělý den se spoustou skvělých lidí.“

Fakt, že se ve filmu objeví téměř všichni superhrdinové, které Marvel doposud představil, byl známou věcí už dříve. Ale teprve nyní si fanoušci dokáží představit to neskutečné množství svých oblíbenců, kteří se utkají s Thanosovou armádou v rámci jednoho filmu, nebo dokonce v rámci jediné scény.

Josh Brolin
Zdroj: Youtube

Marvel chce pomocí Infinity War zbořit hranice, které doposud u takto vysokorozpočtových filmů existovaly. Tolik stěžejních hrdinů se v rámci jednoho filmu zatím nikdy neobjevilo. Joe Russo (46), jeden z bratrské dvojice režisérů, dokonce prozradil, že celkový počet hrdinů ve filmu bude až 67.

Rozhodně bude zajímavé sledovat, jak se s takovým množstvím hrdinů studio popere. Nezbývá než jim držet pěsti a pomalu začít střádat peníze na dubnovou premiéru.

Fandím
3 fanoušci
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Chris Evans, Josh Brolin, Joe Russo

Kategorie:
Filmy, Filmové novinky,

Tagy:
komiksy, komiksové filmy, marvel, Marvel filmy, superhrdinové, Avengers Infinity War, Avengers Infinity War scény, bojové scény, Chris Evans filmy
TOPlist