Bojí se viru zika! Tenisté nejedou na olympiádu

18.07.2016

Překvapivá zpráva přišla od našich dvou tenistů, Tomáše Berdycha (30) a Karolíny Plíškové (24). Kvůli obavám z viru zika nejedou na olympiádu do  Ria!

Tomáš Berdych
Zdroj: Robbie Mendelson, wikipedia.org

Je velmi překvapivé, že se k tomuto oznámení rozhoupali právě nyní.  O viru zika se ví již delší dobu, o hrozbě nákazy se mluvilo již před několika měsíci. Virus se přitom dostal už i do Evropy a Spojených států. Právě tenisté, kteří celý rok cestují, tak mají větší šanci, že ho chytí. Virus je nejvíce nebezpečný těhotným ženám, u těch může vést k poškození plodu.

Foto: Karolína Plíšková / Profimedia.cz

Český olympijský výbor tvrdí, že je připraven a veze sebou nejrůznější repelenty. A nejenom tenisté si nechali zajít chuť reprezentovat. Nejedou také světoví golfisté, kteří jsou na nejvyšších příčkách světového žebříčku, ze stejných důvodů. 

Fandím
2 fanoušci
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Karolína Plíšková, Tomáš Berdych

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
české tenistky, čeští tenisté, Tomáš Berdych foto, Karolína Plíšková foto, Virus Zika, Tomáš Berdych zika, Tomáš Berdych Olympiada, Tomáš Berdych virus Zika, Karolína Plíšková Zika, Karolína Plíšková sexy foto, Karolína Plíšková Olympiáda, čeští tenisté Olympiáda, Olympiáda Rio, Olympiáda novinky, Olympiáda tenis, čeští tenisté novinky
TOPlist