Boj Martucci – Rychtář opět rozhořel!

03.03.2014

Domenico Martucci a Josef Rychtář zřejmě jen tak válečnou sekeru nezakopou. Jejich vzájemné útoky nepřestávají, nejnověji byla do všeho zatažena také bývalá manželka Josefa Rychtáře.

Josef Rychtář
Zdroj: TV Pětka

O dvojce Rychtář a Martucci se mluvilo nedávno, když se ukázalo, že Rychtář by se prý chtěl Martuccimu omluvit, aby nedošlo k dalšímu stíhání. Martucci nelenil a zprávy SMS, které od Rychtáře obdržel, okamžitě zveřejnil.

Čtěte také

Dále však přešel do protiútoku Rychtář, který zveřejnil zprávu MMS od Martucciho. Na ní se směje Martucci a jeho bývalá žena Darina a Martucci si neodpustí podotek, že prý nyní Darina poznala konečně muže „s pořádnejma koulema!“.

Domenico Martucci
Zdroj: TV Pětka

Reakce Rychtáře na sebe nenechala dlouho čekat, nazval Martucciho eunuchem, který má prý přirození pouze jen na ozdobu. Darina také uvedla, že fotografie je prý rok stará a s Martuccim se sešla jen jednou. Vzájemné útoky se tak dostaly na tu nejnižší úroveň, na úroveň poměřování si mužské chlouby. Jako malí kluci!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
9 antifanoušků
Celebrity:
Josef Rychtář, Domenico Martucci

Kategorie:
Celebrity, České celebrity, Kauzy,

Tagy:
hádky, hádky celebrit, Domenico Martucci foto, Domenico Martucci sms, Domenico Martucci Josef Rychtář, Domenico Martucci Josef Rychtář hádka, Domenico Martucci Josef Rychtář boj, Domenico Martucci Josef Rychtář konflikt, Martucci Rychtář, Martucci Rychtář boj, Martucci Rychtář hádka, hrabě Martucci
TOPlist