Bobbi Houston se vdá za nevlastního bratra?

11.01.2014

Dcera předčasně zemřelé zpěvačky Whitney Houstoun Bobbi Christina pěkně šokovala. Dvacetiletá Bobbi totiž prohlásila, že se hodlá vdávat. A to za nikoho jiného, než za svého nevlastního bratříčka Nicka Gordona!


Naštěstí nejde o člověka, se kterým by Bobbi spojovalo jakékoliv krevní pouto. Nick Gordon ale žil s rodinou slavné zpěvačky od svých dvanácti let, je jen o pár let starší než Bobbi a od malička tedy vedle sebe žili jako bratr a sestra! To si zřejmě mysleli všichni ostatní, ale rozhodně ne samotná Bobbi s Nickem!

Galerie

Bobbi se totiž pochlubila jednak fotkou na Instagramu, kde hrdě ukazuje zásnubní prsteny, a pokud by ani to nebylo někomu jasné, pak v televizní show Houstonovi říká naprosto jasně: „Jsme zasnoubeni!“. Reality show Houstonovi běží v americké televizi již déle než rok, od doby tragického skonu zpěvačky.

Čtěte také

Řekněme si popravdě, že zasnoubení znalým zas takový šok nepřipravilo. Pár se totiž zasnoubil již před rokem a dlouho jim tento stav nevydržel. Dospěje tentokrát zasnoubení až ke svatbě?

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Whitney Houston

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Skandály,

Tagy:
TOPlist