Bling Ring: Jako VIPky aneb Emma Watson jako vůdkyně bandy bytařů!

19.06.2013

Americký film vypráví příběh party rozmazlených spratků, kteří vykrádají domy známých celebrit! Krimidrama Bling Ring: Jako VIPky, které natočila držitelka Oscara Sofia Coppola, vychází ze skutečných událostí a skutečných osob, kterým ale režisérka změnila jména.

bling
Foto: Bontonfilm

Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a milují hollywoodské hvězdy. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda.

Společně vyrážejí na noční tahy do bytů hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec?

Režisérka Sofia Coppola (40) začínala jako herečka ve filmech svého otce, slavného Francise Forda Coppoly. Svůj režijní talent předvedla už v debutu Smrt panen (1999) a hlavně ve snímku Ztraceno v překladu (2003), za jehož scénář obdržela Oscara.

Poté natočila historický film Marie Antoinetta (2006) a snímek Odnikud někam (2010), který získal Zlatého lva v Benátkách. Ve svém pátém celovečerním snímku se vrátila k oblíbenému tématu - nuda a prázdnota v životě celebrit.

Bohužel - podobně jako ve svém předchozím dílku - režisérka jen klouže po povrchu a ukazuje nezajímý život partičky bohatých teenagerů, kteří jsou sami stejně povrchní jako celebrity, které obdivují. Prostě film ze života, který nám Středoevropanům hodně řekne ... No, aspoň že Emma Watson tam vypadá hodně sexy!

Americké krimidrama Bling Ring: Jako VIPky/The Bling Ring má v českých kinech od 20. června 2013.

Fandím
63 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Carlos Miranda, Nina Siemaszko, Gavin Rossdale, Leslie Mann, Sofia Coppola, Emma Watson, Israel Broussard, Taissa Farmiga

Filmy:
Bling Ring, The

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, režisérky, americké režisérky, zahraniční režisérky, Sofia Coppola film, Sofia Coppola režie, Sofia Coppola The Bling Ring
TOPlist