Biomatka a Miss Helena Houdová prý opouští otce svých tří dětí

08.11.2015

Miss Helena Houdová (35) navenek vystupuje jako vrchol ctnosti a jako někdo, kdo chce žít v souladu s přírodou a morálními zásadami. Skutečnost bude možná trochu jinde, když se rozhodla opustit svého manžela Omara Amanata, jak informuje Blesk.

Helena Houdová
Zdroj: Profimedia.cz

Helena je přísná veganka, stravu si ani tepelně neupravuje a do do tohoto životního stylu ostatně natlačila celou svou rozšířenou rodinu. Možná byl její manžel příliš „normální“, a tak prý dala Helena přednost milenci, který s ní tento životní styl sdílí a stejně jako ona je nadšeným vitariánem.

Doposud ještě manžel Heleny Houdové Omar Amanat je filmový producent, žije s Helenou v New Yorku, před Helenou byl již  jednou ženatý, Helenu poznal dva roky po rozvodu. Z prvního manželství má také tři děti. 

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Helena Houdová

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
ceske modelky, Sexy modelky, české krásky, české topmodelky, krásné modelky, Missky, české Missky, Helena Houdová manžel, Helena Houdová matka, Helena Houdová rodina, Helena Houdová děti, Helena Houdová veganka, Helena Houdová muž, Helena Houdová partner, Helena Houdová muži, Helena Houdová milenec, česká Miss 1999, biomatky
TOPlist