Bim ho! Heidi Janků bude moderovat televizní show o sexu!

29.11.2012

Zpěvačka se stane průvodkyní v novém "erotickém" pořadu TV Barrandov s názvem Intim Night! Heidi Janků (50), která na svůj věk vypadá fakt dost dobře, bude uvádět jednotlivé "lechtivé" reportáže, zpovídat sexuchtivé celebrity a usměrňovat některé nadržence.

Heidi Janků
Zdroj: TV Barrandov

Heidi Janků (50) sice nemá s moderováním pražádné zkušenosti, ale zdá se, že tohle nebyl hlavní důvod, proč si ji TV Barrandov vybrala jako svou tvář. Zpěvačka jednoho hitu (Když se načančám) by se totiž s trochou nadsázky dala označit za nejkrásnějí českou milfku, což je pro uvádění erotického pořadu ten nejlepší předpoklad.

Relace s názvem Intim Night navazuje na slavný pořad TV Nova Peříčko, který se také v druhé půlce devadesátých let snažil odtabuizovat některé sexuální témata, ale výsledkem bylo, že jsme se akorát dozvěděli, čím a kolikrát se uspokojuje Ivan Langer!

Čtěte také

Zpěvačce budou sekundovat "nadržené" reportérky Štěpánka Decastelo, Denisa Jeřábková a Olga Path Štiplová, které boudu diváky uspokojovat reportážemi o sexu, intimitě a lásce! A možná přijde i Radim Uzel!

Tak snad to bude lepší než "Pežíčko", které svého času uváděla antierotizující bytost jménem Soňa Polonyiová, jež slovo soulož vyslovovala s takovým zaujetím, že někteří diváci po zhlédnutí pořadu ztráceli chuť na cokoliv, natož na sex!

Fandím
35 fanoušků
Nesnáším
4 antifanoušci
Celebrity:
Heidi Janků

Filmy:
Intim Night

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, moderátorky, české moderátorky, Heidi Janků fotky, Heidi Janků foto, TV Barrandov, brunety, Heidi Janků moderování, Heidi Janků sexy, Heidi Janků Intim Night, Heidi Janků sex, Heidi Janků povídání o sexu, Heidi Janků průvodkyně sexu, Heidi Janků intimity, Heidi Janků erotický pořad
TOPlist