Billie Joe Armstrong z Green Day se vrací z odmašťovny!

03.01.2013

Lídr americké kapely byl po třech měsících důkladné léčby konečně propuštěn! Billie Joe Armstrong (40) se nechal do léčebny zavřít poté, co v září 2012 vypěnil na koncertě kvůli Justinu Bieberovi!

Billie Joe Armstrong
Zdroj: greenday.com

Billie Joe Armstrong (40) se rozčílil k nepříčetnosti ve chvíli, kdy začal na obrazovce během koncertu Green Day svítit nápis, že skupině zbývá již jen jedna minuta. Zpěvák nejprve začal hystericky ječet na pořadatele festivalu cosi o "posrané minutě" a "posraném Justinu Bieberovi" a pak flákl s kytarou i mikrofonem o zem a odešel středem!

Čtěte také

Členové kapely se svým fanouškům i návštěvníkům a pořadatelům festivalu vzápětí omluvili a šoupli svého lídra do odmašťovny. Billie se po třech měsících pobytu stal prý úplně jiným člověkem (aspoň to tedy tvrdí!) a již se těší na koncertování.

Ale běda, jestli někdy v budoucnu bude kapela přetékat do koncertu Justina Biebera! Tak v tom případě vezme Billie kytaru a mikrofon a omlátí ho Justýnovi o hlavu!

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Billie Joe Armstrong

Interpreti:
Green Day

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, zpěváci, americké celebrity, zahraniční zpěváci, američtí zpěváci, hudebníci, twitter, američtí hudebníci, zahraniční hudebníci, americký idiot, Billie Joe Armstrong fotky, Billie Joe Armstrong foto, Billie Joe Armstrong Green Day, Billie Joe Armstrong skandál, Billie Joe Armstrong trapas, Billie Joe Armstrong koncert, Billie Joe Armstrong omluva, Billie Joe Armstrong léčebna, Billie Joe Armstrong zuřivost, Billie Joe Armstrong drogy, Billie Joe Armstrong návrt z léčebny
TOPlist