Bez kalhot aneb Jak pohledný striptér ke štěstí přišel!

13.07.2012

Ve svém novém filmu otevírá režisér Steven Soderbergh dveře do světa mužských striptérů! V americkém snímku Bez kalhot, který je inspirován skutečným příběhem a životem striptéra Magica Mika, ztvárnil hlavní roli Channing Tatum.

bez
Foto: Hollywood Classic Entertainment

Mike (Channing Tatum) je sympatický mladý muž mnoha talentů, kterému nechybí podnikavost. Svůj americký sen žije naplno: opravuje střechy, umývá auta a ve svém plážovém bytě navrhuje originální nábytek. Ale s příchodem noci se z něj stává Magic Mike, který je už léta hvězdou pánských vystoupení v klubu Xquisite. 

Mike však vidí potenciál i v mladém Kidovi (Alex Pettyfer) a rozhodne se zasvětit ho do tajů tance, večírků, svádění žen a lehkého výdělku. Mezitím Mike poznává Kidovu sestru Brooke, s níž by se určitě rád sblížil a zdá se, že mu nic nestojí v cestě … Jen jeho životní styl!

Americký režisér Steven Soderbergh (49), který je držitelem Oscara za režii filmu Traffic - nadvláda gangů, patří v současnosti mezi nejplodnější hollywoodské tvůrce. Za svou více než dvacetiletou kariéru natočil již více než dvacet filmů, mnohdy i dva ročně a mezi jeho nejznámější díla patří snímky Sex, lži a video, Kafka, Erin Brockovich, třídílná série Dannyho parťáci, dvoudílný Che a naposledy Zkrat a Nákaza.

Film je údajně inspirován zkušenostmi Channinga Tatuma z dob, kdy pracoval jako striptér a o své herecké kariéře pouze snil. Herec však ve snímku nehraje sám sebe, ale svého staršího rádce Mika. Snad i proto film vypadá jako vzpomínková pocta bouřilivým devadesátým rokům, kdy frčely schématické příběhy o chlapcích, kteří to chce dotáhnout dál, než jen se ukazovat nahý před děvčaty. 

Banální námět však naštěstí zachraňuje herecký výkon hlavního představitele, který se neobnažuje jen fyzicky, ale také duševně ... Je však nad slunce jasné, že dámská část publika bude přerývaně dýchat spíše při scénách svlékacích, než těch, v nichž Channing Tatum dokazuje, že má opravdu talent.

Americká komedie Bez kalhot/Magic Mike je v českých kinech k vidění od 12. července 2012.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Channing Tatum, Steven Soderbergh, Alex Pettyfer, Olivia Munn, Joe Manganiello, Matthew McConaughey, Matthew Bomer

Filmy:
Bez kalhot

Kategorie:
Filmy, Právě v kinech,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, youtube video, američtí herci, youtube com, americké filmy, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, americký film, Právě v kinech, Steven Soderbergh režie, Steven Soderbergh film, Bez kalhot foto, Bez kalhot fotky, Bez kalhot video, Bez kalhot trailer, Bez kalhot premiéra, Bez kalhot film, Bez kalhot ukázka, Magic Mike film, Steven Soderbergh Bez kalhot
TOPlist