Začíná Benátská noc! Hlavní hvězdy jsou Scooter a Dream Theater!

28.07.2011

Dnes se otevřou brány 19. ročníku festivalu Benátská noc v Malé Skále! Po čtvrtečním zahřívacím kole začne v pátek od 12:00 hlavní festivalový program, který skončí v neděli před desátou večer.


Foto: Johanna Turner

Letos pořadatelé servírují skutečně velkou porci skvělé hudby z celého světa a od nás. Hrát se bude na 2 velkých podiích a 2 malých. Kdo by chtěl ozkoušet i trochu jiné zábavy, bude mít z čeho vybírat – od adrenalinového bungee jumpingu či horolezecké stěny po herní zónu. Tradičně dojde i na sobotní dopolední neckyádu či autogramiády vystupujících.

Na poslední chvíli pořadatelé ještě doplnili jméno na stage Evropy 2. Přijede Carmen Rizzo - fantastický DJ, který byl dvakrát nominovaný na cenu Grammy v kategoriích remixové produkce a tvorby nahrávek. Dále se těšte na Scooter, Dream Theatre, Clawfinger, Lacuna Coil, netradičně na i open air festivalu Lucii Bílou, na Chinaski, Nightwork, Čechomor, Eddie Stoilow a další.


Dream Theater

Pro maximální pohodlí návštěvníků se letos podařilo zajistit i kyvadlovou dopravu mezi Prahou a Malou Skálou. Autobusy budou vyjíždět z Prahy - Černého Mostu (konečná metra B) až do areálu na Malé Skále a následně v nočních a ranních hodinách zpět do Prahy.

Tradičně se pořadatelé snaží pomoci i těm nejmenším a nejslabším. Vloni šla jedna koruna z každé prodané vstupenky na konto Kapky naděje, letos se Benátská noc stala partnerským festivalem UNICEF.


Scooter

Do 28. července zaplatíte za permanentku 1290,-Kč, za jednodenní vstupenku (pátek nebo sobota + neděle zdarma) 890,- Kč a za VIP vstupenku (zahrnuje přístup do dvoupatrového stanu, VIP bar, samostatné sociální zařízení, dárek na uvítanou, přednostní odbavení) 2200,-Kč.

Kemp bude otevřen tradičně již od čtvrtka až do pondělí 1. srpna, letos však bude nadstandardně vybaven. Stanový areál, který organizátoři připravili, nemá na českých festivalech obdoby. Těšit se můžete nejen na čisté toalety a sprchy s teplou vodou, ale také na osobní trezory, půjčovnu sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste velkokapacitní restaurace a kavárna s non-stop otevíračkou. Non-stop bude fungovat i celý kemp s recepcí, obsluhou a ochrankou.


Clawfinger

Výběr z programu 19. ročníku festivalu Benátská noc
Čtvrtek 28.7., start 18:00 - Folimanka blues, 05&Radeček, Bára Zemanová
Pátek 29.7., start 12:00 - Gipsy.cz, David Koller, In Extremo (D), Lacuna Coil (It), Katka Knechtová, Divokej Bill.
Sobota 30.7., start 12:00 - Scooter (D), Lucie Bílá, Chinaski, Nightwork, Eddie Stoilow, Aneta Langerová, Čechomor, Sunflower Caravan, Kryštof.
Neděle 31.7., start 12:00 - Debbi, Jiří Schmitzer, Olga Lounová, Patricie, BSP, Václav Neckář.

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Cristina Scabbia, Jaroslav Svěcený, Lucie Bílá

Interpreti:
Lacuna Coil, Dream Theater, BSP, Scooter, UDG, Cigánski diabli, NightWork, Eddie Stoilow

Kategorie:
Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, hudba, České celebrity, české zpěvačky, hudební festivaly, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, italské celebrity, hudební kapely, benátská noc, letní festivaly, Debbie, Benátská noc foto, Benátská noc photo, Benátská noc koncert, Benátská noc festival, Benátská noc hudba, Benátská noc music, gothic metal, italské zpěvačky, Lacuna Coil Benátská noc, Scooter foto, Scooter photo, Scooter Benátská noc, Scooter Česko, Scooter Česká republika, Scooter klip, Scooter video, německé kapely, Scooter techno
TOPlist