Benátská noc: Kvůli špatnému počasí festival předčasně končí!

31.07.2011

Nepříznivý vývoj počasí a zajištění bezpečnosti pro všechny přítomné donutily pořadatele zredukovat nedělní odpolední program. Festival Benátská noc na Malé Skále, jehož 19. ročník začal už ve čtvrtek, tak předčasně končí.


Hlavní hvězdou byla letos kapela Scooter!
Foto: benatskanoc.cz

Navýsost nepříznivé počasí, se kterým pořadatelé bojovali od začátku, nadále znemožňuje zajistit bezpečný provoz festivalového areálu. Nepřetržitý déšť a rozmoklá půda nedovoluje návštěvníkům dopřát další bezproblémový průběh festivalu. Z tohoto důvodu byli pořadatelé nuceni zredukovat festival o nedělní odpolední program.


Debbi na letošní Benátské noci nevystoupí ...

Návštěvníci tak neuslyší písničkáře Jiřího Schmitzera, zpěvačky Olgu Lounovou a Debbi nebo houslistu Jaroslava Svěceného. Není to ostatně poprvé - organizátoři ze stejných důvodů festival předčasně ukončili i před pěti lety.

Nedělní program, který měl začít ve 12 hodin, tak byl definitivně zrušen. Program byl původně naplánován až do nedělní 22. hodiny, ale na základě hlášení meteorologů se pořadatelé rozhodli neriskovat. Návštěvníkům se omlouvají a doufají, že na příštím jubilejním 20. ročníku se dočkají lepšího počasí ...

Fandím
8 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Cristina Scabbia, Jaroslav Svěcený, Lucie Bílá

Interpreti:
Lacuna Coil, Dream Theater, BSP, Scooter, UDG, Cigánski diabli, NightWork, Eddie Stoilow

Kategorie:
Hudba, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, hudba, České celebrity, české zpěvačky, hudební festivaly, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, italské celebrity, hudební kapely, benátská noc, letní festivaly, Debbie, Benátská noc foto, Benátská noc photo, Benátská noc koncert, Benátská noc festival, Benátská noc hudba, Benátská noc music, gothic metal, italské zpěvačky, Lacuna Coil Benátská noc, Scooter foto, Scooter photo, Scooter Benátská noc, Scooter Česko, Scooter Česká republika, Scooter klip, Scooter video, německé kapely, Scooter techno
TOPlist