Ben Cristovao si to rozdal s Grznárem, vyhrál po chvilce

01.08.2017

Bena Cristovao (30) vyzval nedávno známý bijec na steroidech Filip Grznár (32), který proslul hodně ostrými výroky. Bitka v jiu jitsu se konečně uskutečnila s jasným výsledkem. 

Ben Cristovao
Zdroj: Instagram
 

Grznár bitku projel během chvílky!"Šlo o zápas bez bodového hodnocení, pouze na ukončení soupere, časový limit byl 15 minut. Po minute a kus mi Filip, když jsem byl v dominantní pozici (mountu ), zaklepal na nohu (signál, kterým dáváš soupeři vědet, že kvůli bolesti nebo škrcení nezvládáš pokračovat) a ukončil zápas z důvodu natažení některé ze šlach v rameni/zádech. Dal jsem mu peníze za účast tak, jak jsem slíbil a svou stranu dohody jsem dodrzel na 100%," oznámil Ben na svém Facebooku. 

A připojuje výzvu: "Rád bych, abys teď ty, Filipe, všude JASNĚ A ZŘETELNĚ vždy potvrdil, že jsi prohrál s o minimálně 20KG LEHČÍM VEGANEM předně proto, že jsi v bojových sportech zkrátka horší. V opačném případě jsem ready na odvetu za dva týdny, kdy jsi říkal, že budeš mít zranení v pohodě."

"Do zápasu jsem nešel, abych dokazoval něco sobě, ale abych vám ukázal, že svaly nejsou všechno a už vůbec nedefinují fyzickou převahu. Stejně jako já by si s Filipem poradil kdokoli, kdo se brazilskému jiu jitsu trochu lépe věnuje. Celkově jsem doufal, že zápas bude delší a trochu líp vám ukážu, co všechno toto bojove umění dokáže, ale nedá se nic dělat."

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Ben Cristovao

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
rvačky, zápasy, čeští zpěváci, rvačky celebrit, kulturisté, Ben Cristovao grznár, Ben Cristovao jiu jitsu, Ben Cristovao boj, grznár steroidy, steroidy boj, Ben Cristovao vegan, Ben Cristovao zápas, filip grznár steroidy, kulturisté Česko, filip grznár sport, filip grznár zápas, filip grznár be cristovao
TOPlist