Ben Cristovao se ocitl bosý v hotelu v Las Vegas

16.02.2016

Ben Cristovao (28) si nežije vůbec špatně! Tuto zimu se věnuje cestování, byl třeba v Malajsii a aktuálně pobývá ve Státech. A v současné době v Las Vegas, mecce hazardu.

Ben Cristovao
Zdroj: Facebook

Benovi se skvěle daří. Jeho koncerty jsou vyprodané, fanoušků má mraky, navíc rozjíždí i svou značku oblečení, na které lze vydělat podstatně více než na muzice. Je to chytrý mladý muž, takže mu přejme, když se courá po světě a pobývá na těch nejzajímavějších místech.

Jako třeba nyní ve Vegas. Na Instagram nahrál překvapivou fotku, jak sedí v hotelovém pokoji bosý a jen s růžovým skateboardem pod nohama. Jak se sem asi dostal? Ben významně mlčí a fanoušky jen nechal hádat! 

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Ben Cristovao

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
fotky českých celebrit, čeští zpěváci, Ben Cristovao foto, české celebrity online, svalovci, čeští svalovci, mladi zpěváci, Ben Cristovao USA, Ben Cristovao dovolená, Ben Cristovao Facebook, sexy muži, Ben Cristovao online, čeští zpěváci foto, Ben Cristovao fotografie, Ben Cristovao novinky, Ben Cristovao Las Vegas, svalnatí zpěváci, Ben Cristovao cestování
TOPlist