Ben Cristovao předvede "Prdel" na koncertu Far East Movement!

17.07.2012

Aby nedošlo k mejlce! Idol dívek se nebude nikde obnažovat, ale zazpívá svůj nejnovější hit s jadrným názvem! Americká kapela Far East Movement už dnes uchvátí Prahu - své hitovky totiž představí v úterý 17. července v pražském klubu Roxy!

Ben Cristovao
Zdroj: Promo

Speciálními hosty večera budou právě Ben Cristovao (25) a The Glowsticks, feat. DJ Castor, kteří show odstartují. O tom, že si čtveřice asijsko-amerických electrohoperů nemohla vybrat lepší předskokany, není pochyb. Český support slibuje energické vystoupení, během kterého představí písně z nové desky. 

Čtěte také

A právě zmiňovaná píseň Prdel bude jednou z těch, které v klubu Roxy zazní poprvé live. Song s poněkud vulgárnějším názvem vznikl z recese - Ben Cristovao rozhodně neměl v úmyslu se nějak vytahovat. Prostě si jen udělal legraci ze všech lidi, co kritizují cizí tvorbu, aniž by sami něco dělali. O to víc zpěváka překvapilo, jaký měl u lidí úspěch. 


Na koncert se pečlivě připravují i samotní Far East Movement, kteří letos v české metropoli vystoupí už podruhé a nově představí skladby z připravovaného alba Dirty Bass. Tentokrát přijede kalifornská partička s osazenstvem Dirty Bass crew, takže to prý bude pořádná jízda!

Pražský koncert Far East Movement se speciálními hosty Benem Cristovao a The Glowsticks má tak všechny předpoklady stát se klubovou událostí léta. A to vše již v úterý 17. července v pražském klubu Roxy!

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
6 antifanoušků
Celebrity:
Ben Cristovao

Interpreti:
Far East Movement

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, České celebrity, youtube.com, youtube, zpěváci, americké celebrity, youtube video, kapely, čeští zpěváci, hudebníci, čeští hudebníci, ben cristovao fotky, američtí hudebníci, americké kapely, Ben Cristovao foto, Ben Cristovao předskokan, Ben Cristovao klip Prdel, Ben Cristovao Prdel, Ben Cristovao koncert
TOPlist