Ben Affleck jako Batman vzbuzuje velký odpor u fanoušků!

30.08.2013

Filmoví fandové ostře protestují proti obsazení známého herce a režiséra do role netopýřího muže ve filmu Muž z oceli 2! Ben Affleck by se měl podle sdělení filmového studia Warner Bros. z minulého týdne stát novým Batmanem a poprvé na filmovém plátně se utkat s jiným superhrdinou - Supermanem.

Ben Affleck
Zdroj: Medill DC, wikipedia.org


Ben Affleck (41) se prakticky hned po zveřejnění informace, že bude novým ochráncem města Gotham, stal terčem kritiky ze strany internetové veřejnosti, resp. široké fanouškovské obce. A pochopitelně se ihned objevily (zejména na Twitteru) petice a žádosti za přeobsazení této role někým "vhodnějším".

Do dnešních dnů podepsalo již více než 20 000 fandů petici požadující, aby studio Ben Afflecka z projektu odvolalo. Mezi nejčastější argumenty patří, že herecké schopnosti oscarového herce jsou prachmizerné a že vůbec nepůsobí jako drsný akční hrdina.

Čtěte také

Jako odstrašující příklad jeho kritikové uvádějí propadák Daredevil z roku 2003, v němž Ben Affleck "také hodně špatně" ztělesnil superhrdinu v červené pláštěnce. A snad i kvůli tomu postihl film totální komerční neúspěch.

Ben Affleck se zatím k mohutné kritice nevyjádřil, ale v zásadě mu to může být jedno. Supermana si - stejně jako v první části, která měla premiéru letos v červnu - zahraje britský herec Henry Cavill. Natáčení blockbusteru v režii Zacka Snydera má začít v roce 2014 a s premiérou se počítá 17. července 2015.

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Ben Affleck

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, herci, zahraniční herci, američtí herci, američtí režiséři, zahraniční režiséři, režiséři, Ben Affleck foto, Ben Affleck fotky, Ben Affleck film, Ben Affleck režie, Ben Affleck filmová role, Ben Affleck netopýří muž, Ben Affleck role ve filmu, Ben Affleck superhrdina, Ben Affleck Muž z oceli 2, Ben Affleck Batman, Ben Affleck odpor, Ben Affleck kritika fanoušků, Ben Affleck nenávist
TOPlist