Beat Street Hip Hop Festival dorazí letošní festivalovou sezónu!

10.09.2013

V sobotu 21. září 2013 se uskuteční ve Skate parku v Chomutově již druhý ročník hip hopové přehlídky! Beat Street Hip Hop Festival 2013 je jednodenní hip hopový festival, který patří k největším festivalům podobného druhu v České Republice a pro letošní rok je druhý největší po Hip Hop Kempu.

beat
Foto: Promo

Druhý ročník bude velký především tím, kdo na něm vystoupí. V line-upu se můžete těšit na jména jako SOULKAST, který v Chomutově představí své album "HONORIS CAUSA", na kterém se podíleli DJ PREMIER, MOP, TALIB KWELI, GHOSTFACE KILLAH, ONYX nebo DAS EFX. Letošního ročníku se zúčastní i nejslavnější slovenský raper všech dob, legendární reprezentant z Piešťan Rytmus.

Mezi kapely, které se vystřídají na hlavní stagi, bude německá producentská crew SNOWGOONS ve složení DJ ILEGAL A SICKNATURE a hojné zastoupení bude mít i česká hip hop scéna ve složení EKTOR a DJ WICH, KOMPLETNÍ TY NIKDY LABEL (Rest, Boy Wonder, Paulie Garand, Idea, Mc Gey), Sodoma Gomora, Johny Machette, Elka, Matheus, Kelevera a slovenská kapela MOJA REČ ve složení DELIK a SUPA. Na letošním ročníku je premiérově připravena i druhá club stage, na které se vystřídají Kalim, Retrospekt, Charles Sheen, Kodex a Underground Aphorism.

Na festivalu nebudou chybět exhibice v největším krytém skate bazénu v ČR, velký graffity jam, stánky s občerstvením s velkým sortimentem jídla, pití a alkoholických nápojů. Pro diváky je připravena pěkná porce doprovodného programu a zábavy i mimo hlavní stage - Freestyle battle o věci za 15 000 korun, MAD CIRKUS LEAGUE, 6 barů, projekce, shopy, autogramiády nebo foto stánek.

A v neposlední řadě bude také k vidění i BBOY STAGE nebo-li "Break Dance" battle. Jde o battle mezi dvěma crews, které se mezi sebou utkají o věcné ceny. K organizaci této stage pomáhá "Exclusive Flava" z Kadaně. Na tento souboj je pozváno osm crew, a to z Česka, Polska a Slovenska.

Do poroty zasedne Bboy Greku, vítěz letošní akce Outbreak 2013 na Slovensku v kategorii 2vs2 zastupujcí skupinu Polskee Flavour z Polska, Bboy El Prcinho, vítěz R16 Cz/Sk 2o13 a člen slovenské skupiny Hasta La Muerte, a třetím porotcem je český Bboy Jéža alias Petr Ježek zastupující skupinu Crazy Breakers, jenž je jedním z prvních Bboys v ČR a mistrem republiky v bboyingu v letech 1994, 1995, 2001­ a 2002.

Beaty na této stage odehraje do uší tanečníků DJ Mike One, vítěz DMC cz/sk 2012 a jako speaker bude mluvit Jirkáč z Rappresent crew.

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, youtube, zpěváci, youtube video, hudební festival, youtube com, hudební festivaly, hudebníci, čeští hudebníci, hudební kapely, zahraniční hudebníci, muzikanti, zahraniční kapely, Beat Street Hip Hop Festival 2013, Beat Street Hip Hop Festival Chomutov, Beat Street Hip Hop, Beat Street Hip Hop Festival hosté, Beat Street Hip Hop hudba
TOPlist