Basketbalista Michael Jordan do toho podruhé praštil!

29.04.2013

Šestinásobný vítěz NBA si po pěti letech vztahu vzal o patnáct let mladší kubánskou modelku Yvette Priet! Michael Jordan (50) na své veselce rozhodně nešetřil a na svatbu, která se konala v Palm Bechana Floridě, pozval přes třista hostů!

Michael Jordan
Zdroj: Profimedia.cz


Michael Jordan (50), který je považován za jednoho z nejlepších basketbalistů všech dob, zřejmě počítá s tím, že už se nikdy v životě ženit nebude, a tak snad proto byla jeho svatba tak velkolepá. Slavnostní obřad proběhl v episkopálním kostele a následná oslava v luxusním golfovém klubu v Palm Beach.

Mezi svatebními hosty nechyběli jeho spoluhráči či kolegové z basketbalového prostředí, ale přišel třeba také golfista Tiger Woods. Monstrózní akci, na níž hrála osmnáctičlenná kapela a které se zúčastnilo přes třista lidí, zakončil obří ohňostroj.

Čtěte také


Michael Jordan, který v únoru oslavil padesáté narozeniny, oznámil své zasnoubení už v prosinci 2011. Slavný basketbalista se v roce 2006 po šestnácti letech rozvedl s Juanitou Vanoyo, s níž má má dva syny Jeffreyho Michaela a Marcuse Jamese a dceru Jasmine.

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Michael Jordan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, americké celebrity, sportovci, basketbalisté, američtí sportovci, zahraniční sportovci, Michael Jordan foto, Michael Jordan fotky, Michael Jordan basketbal, Michael Jordan sport, Michael Jordan milenka, Michael Jordan přítelkyně, Michael Jordan partnerka, Michael Jordan svatba, Michael Jordan sňatek, američtí basketbalisté, zahraniční basketbalisté, Michael Jordan manželka, Michael Jordan luxus
TOPlist