Barbra Streisand po 36 letech zazpívá při udílení Oscarů!

04.02.2013

Americká herečka, zpěvačka a režisérka opět poctí svým zpěvem slavnostní předávání prestižních filmových cen! Barbra Streisand (70) na Oscarech zazpívá po neuvěřitelných šestatřiceti letech! Bude ještě v dobré kondici?

Barbra Streisand
Zdroj: Paramount Pictures

Barbra Streisand (70) na Oscarech vystoupila naposledy v roce 1977, kdy zpívala skladbu Evergreen z filmu Zrodila se hvězda. Herečka a zpěvačka je sama držitelkou dvou zlatých sošek - první získala v roce 1969 za herecký výkon v hlavní roli ve muzikálu Funny Girl a druhou v roce 1977 za nejlepší píseň v hudebním filmu Zrodila se hvězda.

Slavná dáma s velkým nosem je však nejenom zdatnou herečkou a zpěvačkou, ale také režisérkou a pod jejím vedením byly natočeny filmy Jentl, Pán přílivu a Dvě tváře lásky. V příštím roce by se měl v kinech objevit její čtvrtý snímek Skinny and Cat.

Udílení cen americké Akademie filmových umění a věd neboli Oscarů se uskuteční 24. února 2013 v Los Angeles. Favoritem je životopisné drama Stevena Spielberga Lincoln.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Barbra Streisand

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, americké zpěvačky, zahraniční herečky, režisérky, americké režisérky, zahraniční režisérky, Barbra Streisand foto, Barbra Streisand fotky, Barbra Streisand sexy, Barbra Streisand Oscar, Barbra Streisand zpěv, Barbra Streisand video, Barbra Streisand zpěv na Oscarech, Barbra Streisand Yentl, Barbra Streisand návrat, Barbra Streisand comeback
TOPlist