Barbra Streisand označila sex mezi gayi za nechutný, jak to může ikona gayů říci?

23.05.2014

Barbra Streisand (72), muzikálová, pěvecká a filmová americká hvězda, byla vždy považována za ikonu gayů. Její filmy jsou homosexuální minoritou přijímány skvěle a gayové ji mají zkrátka velmi rádi a Barbra si doposud tuto lásku hýčkala. O to více šokovalo svědectví, že prý Barbra označila již dříve sex mezi muži za nechutný.

Barbra Streisand
Zdroj: Paramount Pictures

S tímto tvrzením se svěřil scénárista Larry Kramer, který s Barbrou dlouhá léta spolupracovat na jejích nejznámějších filmech. Barbře prý přinesl vkusné fotografie homosexuálního páru, který se miloval a herečku poprosil, aby se pokusila scénu ztvárnit tímto způsobem. Barbra to však odmítla a označila takový sex za „nechutný“.

To však Barbara Streisand naprosto odmítá: „Jde o vkus, nikoliv i pohlaví!“ a tvrdí, že scénárista, jinak známý aktivista v otázce lesbických a homosexuálních práv, pouze špatně interpretoval její slova. Navíc její syn Jason Gould (47) je gay, který se ke své orientaci otevřeně staví.

A Barbřina slova potvrzují i její další přátelé. Za vším tak nejspíše stojí boj scénáristy o nikdy nerealizovaný film právě s Barbrou Streisand v hlavní roli…

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Barbra Streisand

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
zahraniční zpěvačky, gayové, urážky gayů, Barbra Streisand foto, Barbra Streisand video, Ikona gayů, gay ikona, Barbra Streisand gay ikona, Barbra Streisand novinky, Barbra Streisand urážky, Barbra Streisand syn, Barbra Streisand zpěvačka, Barbra Streisand youtube, Larry Kramer, sex gayů, gay sex
TOPlist