Bar Refaeli zakázali její reklamu, protože prý byla příliš vyzývavá!

02.04.2014

Izraelská kráska Bar Refaeli nedávno zazářila v reklamě na oděvní značku Hoodies, bohužel ve své rodné zemi se na reklamu budou moci dívat leda tak na internetu. Byla totiž zakázána a označena jako příliš vyzývavá.

Bar Refaeli
Zdroj: Profimedia.cz

Že by byly izraelské instituce tak přísné? Nám totiž reklama přijde celkem úsměvná, ba až roztomilá. Osmadvacetiletá modelka v reklamě leží v posteli vedle místní oblíbené loutky Reda Orbacha a než bys řekl švec, jsou zde její další dva klony a všechna tři děvčata se k Redovi náramně mají…

Čtěte také

Pak přijdou ještě záběry, jak děvčata myjí Redovo auto, pochopitelně jen v šortkách a pěkně sexy, pokračuje sekvencí v herně, kde Red prohraje poslední trenýrky a vše končí zpátky v posteli, kde se loutka probouzí ze svých fantazií.

Suma sumárum, nikde není nic důležitého vidět, vše je spíše v mezích náznaků a celé video působí poměrně nevinně. Co tedy může na tak roztomilém videu vadit?

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Bar Refaeli

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Nahé celebrity, Videa,

Tagy:
erotika, zákaz reklamy, Bar Refaeli reklama, zakázané reklamy, Bar Refaeli zakázaná reklama, Bar Refaeli Hoodles, Bar Refaeli Hoodles commercial, Bar Refaeli Hoodles Israel, Bar Refaeli Hoodles Izrael, Bar Refaeli Hoodles zákaz, Bar Refaeli reklama zákaz, oděvní značky, oděvní značka Hoodies, sex se třemi dívkami, sex s více dívkami
TOPlist