Bar Refaeli se líbá s kudrnatým tlouštíkem! Její nový kluk?

08.02.2013

Znamená to tedy, že izraelská modelka už nemá žádné velké nároky a bere kdejakého uhrovitého nerda? No, neradujeme se předčasně! Bar Refaeli (27) jen propůjčila svou tvář a hlavně svůj jazyk reklamě na jeden web!

Bar Refaeli
Zdroj: Georges Biard, wikipedia.org

Na první pohled to vypadá jako senzace! Bar Refaeli (27) se vcelku vášnivě (čili jazyk na jazyk!) líbá s IT technikem Jesse Heimanem. Bohužel nejde o vyjádření jejich skutečné lásky, ale jen o spot, který propaguje služby webového registrátora GoDaddy.com.

Tento web má demonstrovat spojení "přitažlivého a chytrého", tedy vlastností, které mají mít i jejich služby. A asi jste pochopili, že tím přitažlivým není Jesse Heiman, který musí být v současnosti tím nejšťastnějším ajťákem na světě a pro své stejně asociálně vyhlížející kolegy doslova hrdinou!

A nyní něco opravdu nechutného ...

Berme to tak, že tato reklama byla natočená u příležitosti "amerického národního svátku", kterým je finále ligy amerického fotbalu zvaná Super Bowl.

Tato událost je svátkem i pro svět reklamy a tvůrci se již tradičně snaží svými reklamními spoty šokovat a zaujmout diváky. A jak vidíte na příkladu Bar Refaeli, někdy se to vážně povede! Tfujtajxl!

Fandím
5 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Bar Refaeli

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, modelky, krásky, Zahraniční celebrity, zahraniční modelky, zahraniční krásky, izraelské celebrity, izraelské modelky, izraelské krásky, Bar Refaeli fotky, Bar Refaeli foto, Bar Refaeli sexy, Bar Refaeli video, Bar Refaeli líbačka, Bar Refaeli kudrnatý tlouštík, Bar Refaeli reklama, Bar Refaeli olizování, Bar Refaeli ajťák, Bar Refaeli nechutná reklama, Bar Refaeli nevhodná reklama, Bar Refaeli Go Daddy
TOPlist