Balogová a Lacko ze Superstar: Erotické hrátky!

29.12.2009

Někteří účastníci na sebe musí stále upozorňovat. Dávno vyřazení semifinalisté Česko Slovenské Superstar Nikoleta Balogová a Marek Lacko se odhalují a líbají na lehkých erotických fotkách.

On-line deník Super.cz získal fotografie, na kterých jsou zachyceni Nikoleta Balogová a Marek Lacko, jak se polonazí líbají. Oba samozřejmě v těsném objetí, tělo na tělo. Zdroj, který obě fotky poslal do redakce, je označuje za "trochu nechutné". Závidí jim? Je autorem fotek? Pocházejí snímky z doby před Superstar nebo už ze soutěže? Bohužel více nepozradil.

Je však třeba říct, že oba soutěžící mají zvláštní záblibu v určitém exhibování. Marek bude asi mužská obdoba jiné soutěžící Superstar, která se také pravidelně svlékala úplně do naha. Ano, byla to Aneta Galisová, která se odhalila celkem třikrát! Nikoleta Balogová se zase ráda nechává osahávat od dívek.

Čtěte více: Marek Lacko téměř nahý!
Čtěte více: Paulína Ištvancová osahávala holkám prsa! Je lesba?

Možná, že oba mají pocit, že ještě neřekli své poslední slovo. V Superstar totiž pobyli velmi krátce. Marek Lacko soutěž opustil v posledním finálovém kole, kde vypadla čtveřice soutěžících, a Nikoletu Balogovou poslali domů SMS diváků hned v prvním finálovém kole.

Lze fotky považovat za legraci ze strany Nikolety a Marka, kteří možná sami poslali fotky do redakce, aby na sebe znovu upozornili? Anebo jde o pomstu některé či soutěžící či některého soutěžícího, která/ý nepřeje jejich vztahu? Tak jako tak, oba zpěváci svoji šanci prosadit se v šoubyznysu prošvihli. Pár erotických fotek je už nezachrání.

Galerie k článku


Fotogalerie - zdroj: super.cz

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Nikoleta Balogová, Marek Lacko

Filmy:
Česko Slovenská SuperStar

Kategorie:
Celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, zpěváci, slovenské celebrity, slovenské zpěvačky, československá superstar, Marek Lacko nahý, marek lacko svlečený, marek lacko superstar, super.cz, super, nikoleta balogová fotky, marek lacko fotky, erotické hrátky
TOPlist