Baculatá Klára Kolomazníková ukázala svou roční dceru!

11.03.2013

Blahobytně vypadající zpěvačka kapely Holki si roli matky evidentně užívá! Klára Kolomazníková (33) zavítala do Hotelu Majestic Plaza u příležitosti vyhlášení jedné zajímavé soutěže a představila nám svou prvorozenou!

klara
Foto: David Novotný

Klára Kolomazníková (33), která dceru Valérii porodila v listopadu 2011, konečně své robátko ukázala široké veřejnosti. Zpěvačka byla jedním z hostů na setkání několika českých celebrit k příležitosti vyhlášení pátého ročníku Batist Nej sestřička, který se uskuteční 19. října 2013 v Náchodě.

klara
Foto: David Novotný

Klára Kolomazníková, z níž se během mateřské dovolené stala pořádná mamina, se nechala slyšet, že musí co nejdříve zhubnout, protože chce letět na hudební festival do Ruska. Zpěvačka si totiž sama dala nůž na krk - pokud se nevejde do šatů, tak nikam nepojede!

Fandím
0 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Klára Kolomazníková

Interpreti:
Holki

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, České celebrity, české zpěvačky, Klára Kolomazníková fotky, Klára Kolomazníková tlustá, Klára Kolomazníková video, Klára Kolomazníková foto, Klára Kolomazníková Holki, Klára Kolomazníková dítě, Klára Kolomazníková potomek, kapela Holki, Klára Kolomazníková porod, Klára Kolomazníková baculatá, Klára Kolomazníková dcera Valérie
TOPlist