Babica se může smát! Vysoudil statisíce, vojáky svými steaky neotrávil!

11.09.2014

Jirka Babica (53) sice na Nově skončil a s dalšími díly pořadu Babicovy dobroty se již nepočítá. Přesto má důvod k radosti. Vyhrál totiž soud, ve kterém žaloval vydavatelství Mafra za pomluvu!

Jiří Babica
Zdroj: TV Nova

Jiří Babica odjel před rokem do Afganistánu, kde připravoval grilované steaky našim vojákům, které tak pobavil a ještě si pochutnali. Po určité době však vyšel v deníku MF Dnes článek, ve kterém autor popisoval, že vojákům bylo po steacích špatně a zvraceli.

Podle Babici to však byla lež, a tak se obrátil na soud. Argumentoval, že ho článek profesně poškodil. Nicméně autor článku přiznával, že zažívací potíže jsou zde běžné a že tedy nejde zcela určit, zda byly příčinou grilované steaky.

A soud mu dal za pravdu. Pouze mu nepřiznal 800 000 korun jako odškodnění, ale „jen“ 400 000. Deník se musí pochopitelně Babicovi omluvit. Rozsudek ještě není pravomocný.

Fandím
1 fanoušek
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Jiří Babica

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
čeští moderátoři, TV Nova, kuchaři, čeští kuchaři, kulinářské pořady, Jiří Babica foto, Jiří Babica fotky, Jiří Babica pořad, Jiří Babica vaření, Jiří Babica buran, Jiří Babica video, Jiří Babica TV Nova, Jiří Babica kuchyně, Jiří Babica průjem, Jiří Babica Afghánistán, Jiří Babica afghánská mise, Jiří Babica terorismus, Jiří Babica otrava vojáků, Jiří Babica sračka
TOPlist