Avril Lavigne se po čtyřech letech rozvedla!

19.11.2010

Kanadská zpěvačka Avril Lavigne (26) se rozvedla! Po pouhých čtyřech letech mnaželství! Jejím manželem byl Deryck Whibley, kytarista a zpěvák skupiny Sum 41.


Avril Lavigne
Foto: wiipedia.org

Avril Lavigne se svým manželem rozešla už v září 2009 a o měsíc později požádala o rozvod. Jako důvod uvedla nesmiřitelné rozpory.

Podle soudu má každý z hudebníků právo na svůj písňový katalog, získané ceny i kytary. Zahraniční novináři tuto skutečnost ihned nazvali "jako rozvod dvou kytar". Vzhledem k tomu, že manželé neměli žádné děti, nemuseli řešit problém výživného.

Avril Lavigne a Deryck Whibley spolu začali chodit v únoru 2004 a v červenci 2006 si řekli své ANO na velkolepé svatbě. Podle časopisu People i nadále zůstávají přáteli. Ale kytary si asi už půjčovat nebudou ...

Fandím
40 fanoušků
Nesnáším
2 antifanoušci
Celebrity:
Deryck Whibley, Avril Lavigne

Interpreti:
Maxim

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, focení, zpěvačky, sexy video, Zahraniční celebrity, zahraniční zpěvačky, Avril Lavigne video, Avril Lavigne foto, Avril Lavigne photo, kanadské celebrity, Avril Lavigne sexy, kanadské zpěvačky, magazíny, Deryck Whibley rozvod, Avril Lavigne rozvod, rozvod celebrit, photoshoot, photo shoot, pánské časopisy, focení Maxim, Avril Lavigne videoklipy, Avril Lavigne divorce, Deryck Whibley divorce
TOPlist