Asistent Freddie Mercuryho se setkal s kapelou Quennie!

05.05.2011

Osobní asistent Freddie Mercuryho Peter Freestone se setkal s pražskou skupinou Queenie! Kapela patří k předním evropským revivalům hrajícím největší hity skupiny Queen.


Peter Freestone a Queenie!
Foto: Milan Herman

Petr Freestone představil divákům raritní fotografie a videa Freddie Mercuryho a doplnil je svými vzpomínkami a dalšími zajímavými historkami ze života skupiny Queen. Diváci měli také možnost se sami zeptat, co je na životě Freddie Mercuryho zajímalo. Po jeho vystoupení Freestonea zahráli Queenie největší hity skupiny Queen.Skupina Quennie se českým posluchačům představila i v pořadu Česko Slovensko má talent. Před dvěma lety reprezentovala Českou republiku na přehlídce světových Queen revivalů ve švýcarském Montreux. V létě si skupina zahraje na festivalu Donderslag v Holandsku a je pozvána na vystoupení i do Německa.

Již dnes, ve čtvrtek 5. května vystoupí Quennie s vlastním pořadem v pražském klubu Roxy. Show bude tentokráte obohacena o skvělá světla a videoprojekci. V průběhu večera také zazní skladba Barcelona, kterou Freddie nazpíval s operní divou Montserrat Cabbalé. Její role se v Praze ujme populární česká sopranistka Markéta Mátlová.

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Markéta Mátlová, Freddie Mercury

Filmy:
Česko Slovensko má talent

Interpreti:
Queen

Kategorie:
Hudba,

Tagy:
youtube, youtube com, Quennie, Quennie video, Quennie hudba, Quennie music, Quennie Peter Freestone, Quennie Freddie Mercury, Quennie youtube, Quennie talent, Peter Freeston, Peter Freeston Queenie, Peter Freeston Queen, Peter Freeston foto, Peter Freeston photo, Peter Freeston Praha, Peter Freeston Prague, Quennie foto, Quennie photo, Quennie koncert, Quennie Roxy, klub Roxy
TOPlist