Ashton Kutcher a Mila Kunis společně "nakupovali": Bude z toho vztah?

18.04.2012

Paparazzi fotografové načapali dvě herecké hvězdy na společných nákupech a večeři! Ashton Kutcher (34) a Mila Kunis (28) se tak okamžitě stali předmětem mediálních spekulací a někteří už je dávají dohromady jako milenecký páreček!

Ashton Kutcher
Zdroj: Warner Bros. Pictures

Ashton Kutcher (34) je zřejmě tím největším alfasamcem všech dob a střídá milenky jako ponožky (tj. tak zhruba jednu za den, resp. za měsíc). Tedy alespoň podle amerických novinářů, kteří ho sledují na každém kroku. Teď už jen stačí, aby si vyšel ven se svou fenkou a hned z toho bude milostná aféra!

Čtěte také

Americký herec byl nejdříve spojován se scénáristkou Lorene Scafariou, pak ho nachytali se zpěvačkou Rihannu a před pár dny se jeho novou vyvolenou stala herečka Mila Kunis (28), s níž si zašel do krámu a do hospody.

Mila Kunis
Zdroj: Gage Skidmore, wikipedia.org

Ashton Kutcher a Mila Kunis byli spatřeni, jak spolu v losangeleských obchodech vybírají vybavení pro hercův nový dům. To jim ale nestačilo a společný nákup šli poté oslavit další společnou činností - večeří v restauraci.

Ashton Kutcher zřejmě zkouší různá ženská povolání, a podle toho se rozhodne, která je nejlepší. Takže se můžeme těšit, že po herečce, striptérce, scénáristce, zpěvačce a herečce zabrousí do řad instalatérek či traktoristek.

Fandím
10 fanoušků
Nesnáším
3 antifanoušci
Celebrity:
Mila Kunis, Ashton Kutcher

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, zpěvačky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční zpěvačky, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, američtí herci, Mila Kunis fotky, Ashton Kutcher fotky, Ashton Kutcher milenka, Mila Kunis foto, Mila Kunis milenec, Ashton Kutcher foto, Ashton Kutcher sex, Ashton Kutcher vztah, Ashton Kutcher milostný poměr, nový pár šoubyznysu, tajný vztah, tajný poměr, Mila Kunis sex, Mila Kunis společný nákup, Ashton Kutcher společný nákup, Mila Kunis vztah, Mila Kunis milostný poměr
TOPlist