Artur Štaidl se snažil rozptýlit v Karlových Varech

12.07.2014

Od smrti jeho matky Ivety Bartošové (†48) uplynuly více jak dva měsíce. I když je ztráta matky patrně to nejhorší, co může dítě postihnout, na druhou stranu jsou právě děti flexibilní a dokáží se se vším vyrovnávat rychleji.

Artur Šteidl
Zdroj: Profimedia.cz

Dobrá zpráva tedy je, že se Artur (17) nikde nezavírá a neteskní o samotě, ale že chodí mezi lidi a snaží se rozptylovat, jako třeba naposledy na festivalu v Karlových Varech. V Karlových Varech se procházel spolu se svými o dvacet let staršími bratry a působil rozesmátě a vesele.

Artur Štaidl žije se svým otcem a jeho rodinou od roku 2011 a je jasné, že pobyt v ní má na něj dobrý vliv. Artur zhubnul, začal se věnovat sportu, chodí do střední školy a dokonce po svých osmnáctinách se plánuje osamostatnit a vydat se na zkušenou do světa!

Fandím
64 fanoušků
Nesnáším
42 antifanoušků
Celebrity:
Iveta Bartošová, Artur Šteidl

Kategorie:
Celebrity, České celebrity,

Tagy:
České celebrity, karlovy vary, děti celebrit, Iveta Bartošová syn, artur štaidl foto, Iveta Bartošová rodina, Karlovy Vary festival, Iveta Bartošová smrt, nejslavnější české zpěvačky, iveta bartošová úmrtí, Karlovy Vary MFF, Karlovy Vary novinky, Karlovy Vary filmový festival, Artur Štaidl Karlovy Vary, Artur Štaidl novinky, syn Ivety Bartošové, syn Bartošové, děti českých zpěvaček
TOPlist