Arnold Schwarzenegger začne v lednu 2014 točit Terminátora 5!

15.06.2013

Kdysi nejlépe placený herec Hollywoodu potvrdil médiím, že se vrací ke své nejslavnější role nemluvného robota! Arnold Schwarzenegger (65) zároveň naznačil, že pátý Terminátor, který přijde do kin někdy v průběhu roku 2015, bude závěrečným dílem celé série.

Arnold Schwarzenegger
Zdroj: 1991 TriStar Pictures


Arnold Schwarzenegger (65), který se kvůli svému angažmá ve funkci kalifornského guvernéra prakticky nezúčastnil natáčení čtyřky (která je také podle všech nejslabším článkem celé série!), senzační informací vyvolal nadšení u fanoušků tohoto kulturně-společenského fenoménu.

Scénář k pětce napíše dvojice Patrick Lussier a Laeta Kalogridis. Natáčení má podle hercových slov začít už v lednu 2014 a premiéra filmu společnosti Paramount Pictures se plánuje na rok 2015, tedy 31 let po premiéře prvního dílu!

Čtěte také


Arnold Schwarzenegger, kterému bude za pár týdnů šestašedesát, věren proslulé stručnosti zabijáckého kyborga, lakonicky prohlásil, že bude "jen" potřebovat nový kostým, boty a motorku. A jak říkají někteří skeptici, také radikální omlazení!

Slavný herec pojal svůj comeback do světa filmu opravdu "návratově" - plánuje si zahrát v novém snímku o Barbarovi Conanovi a hodlá natočit volné pokračování komedie Dvojčata pod názvem Trojčata. Navíc se objeví i v připravovaných akčňácích Neznámý voják či Sabotáž.

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Arnold Schwarzenegger

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, fotky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, Politici, youtube video, Arnold Schwarzenegger filmy, zahraniční politici, američtí herci, youtube com, Arnold Schwarzenegger fotky, Arnold Schwarzenegger foto, sportovci, američtí sportovci, zahraniční sportovci, rakouské celebrity, američtí politici, Arnold Schwarzenegger návrat, Arnold Schwarzenegger comeback, Arnold Schwarzenegger Terminátor, Arnold Schwarzenegger natáčení, Arnold Schwarzenegger natáčení filmu
TOPlist