Arnold Schwarzenegger: Vrátí se počtvrté jako Terminátor?

28.04.2011

Bývalý kalifornský guvernér a herec Arnold Schwarzenegger (63) chystá návrat ke své životní roli!Podle zahraničních médií se v hollywoodských studiích hovoří o vzniku Terminátora č. 5, kde by si pochopitelně zahrál opět velký Arnie!


Arnold Schwarzenegger jako Terminátor!
Foto: Warner Bros.

Arnold Schwarzenegger (63), který si zahrál Terminátora v prvních třech dílech jedné z nejslavnějších filmových sérií, vážně uvažuje o návratu do role, díky které se stal nepřekonatelnou ikonou akčního žánru.

Čtěte také


Herec a politik skončil v únoru tohoto roku na postu guvernéra Kalifornie a vzápětí prohlásil, že je připravený znovu přijímat nabídky na filmové role. V současnosti již pracuje na televizním pořadu a komiksu postaveném na své nové politické přezdívce "Guvernátor".


Terminátor 3: Vzpoura strojů z roku 2003 - trailer

Podle zahraničních médií už hercova agentura Creative Arts Agency (CAA) předložila návrh na nový film, v pořadí již pátý snímek o Terminátorovi, několika velkým hollywoodským studiím.

Arnold Schwarzenegger nehrál pouze ve čtvrtém díle zvaném Terminator Salvation z roku 2009, neboť jej tehdy ještě zaměstnávala jeho politická funkce. Jeho roli tak musel převzít herec Sam Worthington a fanoušky jej dnes tento díl hodnocen jako nejslabší. Bylo to dáno neúčastí Arnolda?

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Arnold Schwarzenegger

Filmy:
Terminátor, Terminator 5

Kategorie:
Filmy, Zahraniční celebrity, Filmové novinky,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, Politici, Arnold Schwarzenegger video, youtube video, Arnold Schwarzenegger filmy, zahraniční politici, američtí herci, youtube com, Arnold Schwarzenegger politika, Arnold Schwarzenegger foto, sportovci, američtí sportovci, zahraniční sportovci, rakouské celebrity, američtí politici, Arnold Schwarzenegger návrat, Arnold Schwarzenegger comeback, Arnold Schwarzenegger role, Arnold Schwarzenegger seriál, Arnold Schwarzenegger televize, Arnold Schwarzenegger Terminátor, Terminátor video, Terminátor 3
TOPlist