Arnold Schwarzenegger si zahraje v televizním seriálu!

27.03.2011

Bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger (63) chystá návrat před televizní kamery! Někdejší hvězda akčních filmů se vrátí jako postava zatím nejmenovaného televizního seriálu!


Arnold Schwarzenegger
Foto: Wladyslaw, wikipedia.org

Arnold Schwarzenegger hodlá sdělit podrobnosti o své účasti v chystaném mezinárodním televizním seriálu až 4. dubna na odborném televizním veletrhu MIP TV v Cannes.

Bývalý akční herec už v únoru tohoto roku oznámil, že své agentuře Creative Artist Agency (CAA) zadal úkol, aby mu začala shánět vhodné role. Arnold už však teď už nebude hrát postavy jako byl Terminátor nebo Barbar Conan, ale spíše si střihne role ředitelů nebo šéfů tajných služeb.

Čtěte také


Rakouský rodák byl kalifornským guvernérem od října 2003 do ledna 2011 a podařilo se mu ve funkci dosáhnout jistých dílčích úspěchů. Během politické kariéry se objevil ve filmu pouze třikrát a vždy jen v epizodních roličkách.

Arnold se mihl už v roce 2004 v dobrodružném snímku Cesta kolem světa za 80 dní, pak si zahrál v roce 2005 sám sebe si ve filmu Mladej a já a v minulém roce měl "cameo" v akčním thrilleru Expendables: Postradatelní, který natočil jeho herecký kolega Sylvester Stallone.

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Arnold Schwarzenegger

Filmy:
Barbar Conan

Interpreti:
The Expendables

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, fotky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, Politici, youtube video, Arnold Schwarzenegger filmy, zahraniční politici, američtí herci, kalifornie, youtube com, Arnold Schwarzenegger fotky, Arnold Schwarzenegger politika, Arnold Schwarzenegger foto, sportovci, američtí sportovci, zahraniční sportovci, rakouské celebrity, američtí politici, Arnold Schwarzenegger návrat, Arnold Schwarzenegger comeback, Arnold Schwarzenegger funkce, The Expendables video, The Expendables ukázka, Arnold Schwarzenegger role, Arnold Schwarzenegger seriál, Arnold Schwarzenegger televize
TOPlist