Arnold Schwarzenegger po třiceti letech znovu oblékne kostým Barbara Conana!

28.10.2012

Slavný herec se vrací k roli mýtického hrdiny bez bázně a hany! Arnold Schwarzenegger (65) plánuje, že se zapojí do chystaného pokračování filmu Barbar Conan a dokonce si i ve svém věku troufá na hlavní roli!

Arnold Schwarzenegger
Zdroj: Dino De Laurentiis Productions

Arnold Schwarzenegger (65) bude hrát ve filmu The Legend of Conan (Legenda o Conanovi) opět ústředního hrdinu, který se rád ohání mečem a moc toho nenamluví. Nabídka od studia Universal Pictures přišla přesně třicet let poté, kdy herec a později politik natočil film Barbar Conan, který ho katapultoval do výšin.

Čtěte také

Původní filmy z roku 1982 a jeho pokračování Ničitel Conan z roku 1984 společně vydělaly na tržbách v USA více než 70 milionů dolarů. V roce 2011 se původní snímek dočkal remaku s názvem Barbar Conan, v němž hrál Jason Momoa.

Nový film ale už tak úspěšný nebyl, takže není divu, že producenti nyní sáhli po starém osvědčeném Arnoldovi!

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Arnold Schwarzenegger

Filmy:
Barbar Conan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, fotky, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, Politici, youtube video, Arnold Schwarzenegger filmy, zahraniční politici, američtí herci, youtube com, Arnold Schwarzenegger fotky, Arnold Schwarzenegger foto, sportovci, američtí sportovci, zahraniční sportovci, rakouské celebrity, američtí politici, Arnold Schwarzenegger návrat, Arnold Schwarzenegger comeback, Arnold Schwarzenegger natáčení, Arnold Schwarzenegger natáčení filmu, Arnold Schwarzenegger Barbar Conan
TOPlist