Arnold Schwarzenegger bude šéfredaktorem časopisů pro kulturisty!

05.03.2013

Herec a bývalý kalifornský guvernér si vyzkouší další profesi - bude novinářem! Arnold Schwarzenegger (65) zřejmě není spokojen s ohlasem na svůj comeback na filmové plátno, a tak začne pracovat jako šéfredaktor kulturistických časopisů Muscle & Fitness a Flex.

Arnold Schwarzenegger
Zdroj: Lionsgate

Arnold Schwarzenegger (65) má k posilování a kulturistice blízko, takže je rozhodně lepší, že bude šéfovat tomuto časopisu, než kdyby radil v magazínu Kůň a pes. Herec se navíc na obálce těchto časopisů objevil asi šedesátkrát, takže je tam prakticky jako doma!

Bývalý politika zastával symbolickou pozici šéfredaktora už krátce před deseti lety, které se však vzdal v okamžiku svého zvolení kalifornským guvernérem. Dnes hodlá do magazínu příspívat nejen svými fotkami, ale dokoce i psát vlastní články.

Čtěte také

Kulturistický magazín Muscle & Fitness má od roku 1992 i společnou česko-slovenskou edici. Jeho mladším bratrem je právě časopis Flex, který se více zaměřuje na profesionální kulturistiku.

Arnold Schwarzenegger se naposledy v kinech představil jako šerif v akčním thrilleru Konečná, který se však setkal s dost smíšenými ohlasy. Budeme si tedy muset počkat na další díl série Terminátor, kde to Arnie konečně pořádně rozjede!

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Arnold Schwarzenegger

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, Zahraniční celebrity, youtube, americké celebrity, herci, zahraniční herci, youtube video, Arnold Schwarzenegger filmy, američtí herci, youtube com, Arnold Schwarzenegger fotky, Arnold Schwarzenegger foto, sportovci, američtí sportovci, zahraniční sportovci, rakouské celebrity, Arnold Schwarzenegger kulturistika, Arnold Schwarzenegger kulturisté, Arnold Schwarzenegger časopis, Arnold Schwarzenegger šéfredaktor, Arnold Schwarzenegger noviny, Arnold Schwarzenegger magazín, Muscle & Fitness, Flex
TOPlist