Antonio Banderas a Melanie Griffith jsou na pokraji rozvodu!

19.07.2012

Důvodem krize manželství, které trvá už šestnáct let, je prý nevěra španělského herce! Antonio Banderas (52) se teď snaží všechno zachránit a může se doslova přetrhnout, aby ho Melanie Griffith (55) definitivně nevykopla z baráku!

Antonio Banderas
Zdroj: David Shankbone, wikipedia.org

Antonio Banderas (52) totiž po padesátce chytl druhou mízu (podobně jako jeho český kolega Richard Genzer, jemuž jako by z oka a z kudrnatých vlasů vypadl) a byl spatřen, jak v jednom baru líbá krásnou blondýnu, se kterou pak odešel neznámo kam!

Událost tato stala se sice už v dubnu v mexickém Cancúnu, ale právě už od doby, co na něj nevěra praskla, se Antonio Banderas snaží získat důvěru manželky zpět.

Čtěte také

Herec prý nosí své o tři roky starší ženě každý den náruč květin, ale vypadá to, že jeho snažení je zatím bez úspěchu, protože Melanie Griffith (55) už byla viděna, jak nakupuje bez snubního prstenu.

Španělský herec a americká herečka se vzali v roce 1996 a společně vychovávají dceru Stellu Banderas (15). Pokud by došlo na lámání chleba, pro Banderase by to byl teprve druhý rozvod, zatímco Griffith by se rozváděla už potřetí v životě!

Fandím
11 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Melanie Griffith, Antonio Banderas

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
Celebrity, herečky, americké herečky, Zahraniční celebrity, americké celebrity, zahraniční herečky, herci, zahraniční herci, španělské celebrity, američtí herci, Antonio Banderas foto, Antonio Banderas fotky, španělští herci, rozvod celebrit, Melanie Griffith fotky, Antonio Banderas sexy, Antonio Banderas idol, Antonio Banderas tajná milenka, Antonio Banderas partnerka, Antonio Banderas manželka, Antonio Banderas rozvod, Antonio Banderas nevěra, Melanie Griffith foto, Melanie Griffith manžel, Melanie Griffith partner, Melanie Griffith rozvod
TOPlist