Anthropoid, hollywoodský film o atentátu na Heydricha, má už svůj pouták

18.06.2016

Na tenhle film je spousta llidí velmi zvědavá. Jak si poradí hollywoodský režisér Sean Ellis s typicky českou látkou, s událostmi, které se staly u nás a jejich hybatelem byli dva Čechoslováci? Na světě je již pouták filmu a vše vypadá velmi dobře, i když typicky hollywoodsky.


Jamie Dornan
Zdroj: Profimedia.cz


Ve filmu hrají ústřední dvojici Gabčíka a Kubiše hvězdy první velikosti Cillian Murphy (40) a Jamie Dornan (34), který se proslavil filmem Padesát odstínů šedi. Ve filmu budou ztvárnňovat naše národní hrdiny, kteří spáchali atentát na našem tyranovi.

Podle poutáku bude film pěkně akční, hrají zde i čeští herci, jako například Aňa Geislerová (40), která bude hrát partnerku o deset let mladšímu Dornanovi, tak uvidíme, jak vše klapne. Film bude mít premiéru na festivalu ve Varech, kam s ním přijede i Jamie Dornan. 

Fandím
7 fanoušků
Nesnáším
1 antifanoušek
Celebrity:
Anna Geislerová, Cillian Murphy, Jamie Dornan

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity, Videa,

Tagy:
hollywoodske filmy, festivaly, karlovarský festival, nové filmy, Filmové festivaly, válečné filmy, nové válečné filmy, Anthropoid film, Anthropoid pouták, Anthropoid Karlovy Vary, Anthropoid Jamie Dornan, Anthropoid Cillian Murphy, film o Heydrichovi, atentát na Heydricha, hollywoodští režiséři, filmy v Čechách, režisér Sean Ellis, Sean Ellis filmy, Sean Ellis Anthropoid, slavné atentáty, filmy o válce
TOPlist