Anne Hathaway je prý těhotná! A nepráskla to na sebe ona sama!

06.08.2014

Herečka Anne Hathaway (31) prý čeká své první děťátko! Tuto radostnou zprávu neměla tu čest oznámit ona sama, ale prásknul to za ní její nezbedný a neukázněný příbuzný!

Anne Hathaway
Zdroj: Profimedia.cz

Anne Hathaway je již rok vdaná za Adama Shulmana a jejich vztah se zdá být naprosto v pořádku. Dokonce si nedávno pořídili nové štěňátko, což může být předzvěst toho, že očekávají sami potomka. A podle hereččina bratra Thoma Hathawaye tomu tak skutečně je!

Nedávno se ve své show totiž jen tak mimochodem svěřil, že jeho sestra se minulý rok vdala a zanedlouho by se měla stát také maminkou! Takhle si ale zcela jistě oznámení svého prvního těhotenství milá Anne nepředstavovala.

Celebrity totiž dělají s oznámením těhotenství velké ciráty a používají k tomu léty vyzkoušené metody. A nyní si Thom přijde a vše vybalí… To ho asi Anne nepochválí!

Fandím
14 fanoušků
Nesnáším
0 antifanoušků
Celebrity:
Anne Hathaway

Kategorie:
Celebrity, Zahraniční celebrity,

Tagy:
fotky celebrit, celebrity foto, americké celebrity fotky, těhotné herečky, americké herečky foto, těhotné celebrity, slavné herečky, Anne Hathaway těhotná, těhotenství celebrit, Anne Hathaway foto, Anne Hathaway dítě, Anne Hathaway rodina, Anne Hathaway partner, Anne Hathaway těhotenství, Anne Hathaway vztah, Anne Hathaway paparazzi, Anne Hathaway paparazzi foto, novinky ze světa celebrit
TOPlist